21 nesneleri 2 sayfa

Önerilen Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 59736
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Önerilen Satılık
335 000 € 4294 €/m²
  • Nesne kodu 65932
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
175 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 66030
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 5102 €/m²
  • Nesne kodu 66031
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 3
Satılık
45 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 7881
  • Metrekare 24 m²
  • Rooms 1
Satılık
145 000 € 4833 €/m²
  • Nesne kodu 54442
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 54691
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2
Satılık
38 000 € 1520 €/m²
  • Nesne kodu 57906
  • Metrekare 25 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
372 000 € 4133 €/m²
  • Nesne kodu 58370
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
308 000 € 3242 €/m²
  • Nesne kodu 59550
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
173 000 € 4552 €/m²
  • Nesne kodu 62011
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 62913
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
1 950 000 € 1 850 000 € 4039 €/m²
  • Nesne kodu 63186
  • Metrekare 458 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 750 000 € 7812 €/m²
  • Nesne kodu 64023
  • Metrekare 224 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Atina’da Emlak – Tarihi Merkez

Atina’nın Tarihi Merkezi, Yunanistan’daki en çok aranan emlak konumlarından biridir. Antik anıtları, hareketli semtleri ve mükemmel şehir altyapısını bir araya getirerek hem ev alıcıları hem de gayrimenkul yatırımcıları için güçlü bir potansiyel sunar.

Tarihi Merkezde Neden Emlak Almalısınız?

Tarihi Merkezi’nde yaşamak, Akropolis, Plaka, Monastiraki ve Thissio gibi dünya çapında ünlü yerlere yürüyerek ulaşabilmek demektir. Bölge şunları sunar:

  • Tarih, kültür ve modern şehir yaşamının benzersiz birlikteliği
  • Uzun dönem kiralamalar ve tatil konaklamaları için yüksek talep
  • Mükemmel toplu taşıma – metro, tramvay, otobüsler ve havaalanına kolay erişim
  • Kafe, restoran, mağaza ve kültürel mekânlarda geniş seçenek

Mevcut Emlak Türleri

Atina’nın Tarihi Merkezi’ndeki emlak piyasası çeşitlidir. Alıcılar şunlar arasından seçim yapabilir:

  • Klasik binalarda yenilenmiş daireler
  • Balkonlu ve Akropolis manzaralı modern daireler
  • Kısa dönem kiralamalar için ideal loft’lar ve stüdyolar
  • Resim gibi sokaklarda yer alan şehir evleri (townhouse’lar) ve geleneksel evler

İster bir tatil evi, ister kalıcı bir ikamet ya da kiralık bir yatırım arıyor olun, her bütçeye ve yaşam tarzına uygun seçenekler mevcuttur.

Yatırım Potansiyeli

Atina’nın Tarihi Merkezi yıl boyunca turistleri ve profesyonelleri çeker. Bu istikrarlı talep, güçlü kira getirilerini ve iyi doluluk oranlarını destekler. Metro istasyonlarına, popüler yaya caddelerine ve arkeolojik alanlara yakın olan gayrimenkuller özellikle değerlidir ve yüksek yeniden satış potansiyelini korur.