75 000 €
6 €/m²
Property 64743 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 12006 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48934
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
80 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 50736
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
65 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 52475
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52907
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 46769
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 59052
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 58015
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
100 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 21580
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61605
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
80 000 € 179 €/m²
  • Nesne kodu 34740
  • Metrekare 445 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği