87 000 €
348 €/m²
Property 52123 photo 1
Property 52123 photo 2
Property 52123 photo 3
Property 52123 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 250 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 32856
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
75 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 64743
  • Metrekare 12006 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
100 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65646
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
75 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 52867
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 51042
  • Metrekare 13250 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62135
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
100 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 65697
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
120 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 16405
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği