75 000 €
185 €/m²
Property 62866 photo 1
Property 62866 photo 2
Property 62866 photo 3
Property 62866 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 404 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 320 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52588
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 30759
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 28740
  • Metrekare 852 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
65 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 57173
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 31080
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
74 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 61450
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 58544
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
65 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 44968
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
88 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 59688
  • Metrekare 7875 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği