120 000 € 110 000 €
283 €/m²
Property 54412 photo 1
Property 54412 photo 2
Property 54412 photo 3
Property 54412 photo 4
Property 54412 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 388 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 310 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 43656
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 110 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 19932
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
160 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 3290
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 45055
  • Metrekare 3850 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
112 000 €
  • Nesne kodu 3269
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
120 000 € 110 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 54412
  • Metrekare 388 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 54834
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 62927
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 58328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 31033
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği