480 000 €
828 €/m²
Property 14729 photo 1
Property 14729 photo 2
Property 14729 photo 3
Property 14729 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 580 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
580 000 € 2320 €/m²
  • Nesne kodu 56631
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
420 000 € 1372 €/m²
  • Nesne kodu 57040
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
430 000 € 3873 €/m²
  • Nesne kodu 40579
  • Metrekare 111 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
700 000 € 2527 €/m²
  • Nesne kodu 65458
  • Metrekare 277 m²
  • Denize uzaklık 4350 m
Satılık
580 000 € 2685 €/m²
  • Nesne kodu 20490
  • Metrekare 216 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
480 000 € 827 €/m²
  • Nesne kodu 14729
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 57323
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
400 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 45312
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • Nesne kodu 32730
  • Metrekare 368 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği