45 000 €
15 €/m²
Property 56806 photo 1
Property 56806 photo 2
Property 56806 photo 3
Property 56806 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 3000 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 39976
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 61700
  • Metrekare 10687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
65 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 52572
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
55 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 60470
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
47 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 59799
  • Metrekare 1896 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48962
  • Metrekare 467 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 38337
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 24784
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
45 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 14839
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
65 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 52475
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği