48 000 €
160 €/m²
Property 60015 photo 1
Property 60015 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 1700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 300 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
39 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 50041
  • Metrekare 9911 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 65478
  • Metrekare 963 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
40 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 58242
  • Metrekare 4033 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 56137
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
40 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 55984
  • Metrekare 159 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
60 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 42846
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 45216
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59037
  • Metrekare 742 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 38717
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği