Satılık - Arsa 467 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
50 000 €
107 €/m²
Property 48962 photo 1
Property 48962 photo 2
Property 48962 photo 3
Property 48962 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 467 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 373 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 42846
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 60 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 19643
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 12679
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 38337
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 38999
  • Metrekare 6830 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
65 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 58544
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
74 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 61450
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
55 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 60470
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
66 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 51924
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 60982
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği