270 000 €
692 €/m²
Property 52304 photo 1
Property 52304 photo 2
Property 52304 photo 3
Property 52304 photo 4
Property 52304 photo 5
Property 52304 photo 6
Property 52304 photo 7
Property 52304 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 390 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 52304
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
320 000 € 3902 €/m²
  • Nesne kodu 43198
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
340 000 € 944 €/m²
  • Nesne kodu 62923
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
338 000 € 744 €/m²
  • Nesne kodu 59547
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
350 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 7567
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
235 000 € 1146 €/m²
  • Nesne kodu 50990
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
400 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 35324
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
220 000 € 3235 €/m²
  • Nesne kodu 63743
  • Metrekare 68 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
400 000 € 1282 €/m²
  • Nesne kodu 61467
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği