213 000 €
866 €/m²
Property 61101 photo 1
Property 61101 photo 2
Property 61101 photo 3
Property 61101 photo 4
Property 61101 photo 5
Property 61101 photo 6
Property 61101 photo 7
Property 61101 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2000
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15,5 km

Hizmetler

  • Access
  • İç merdiven

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 246 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 65440
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
228 000 € 2257 €/m²
  • Nesne kodu 58889
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 40214
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
250 000 € 3378 €/m²
  • Nesne kodu 64649
  • Metrekare 74 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
180 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 57337
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
208 000 € 1518 €/m²
  • Nesne kodu 64569
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
270 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 52304
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
235 000 € 1146 €/m²
  • Nesne kodu 50990
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği