230 000 €
4600 €/m²
Property 36166 photo 1
Property 36166 photo 2

Ayrıntılar

  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 50 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 59736
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
213 000 € 865 €/m²
  • Nesne kodu 61101
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
300 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 40214
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
228 000 € 2257 €/m²
  • Nesne kodu 58889
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
235 000 € 1146 €/m²
  • Nesne kodu 50990
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
320 000 € 3902 €/m²
  • Nesne kodu 43198
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
270 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 52304
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
197 000 € 4925 €/m²
  • Nesne kodu 8526
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
340 000 € 944 €/m²
  • Nesne kodu 62923
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği