Satılık - Arsa 1294 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Hanya
600 000 € 500 000 €
386 €/m²
Property 32160 photo 1
Property 32160 photo 2
Property 32160 photo 3
Property 32160 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1294 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 742 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
680 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 58882
  • Metrekare 143484 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
800 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56706
  • Metrekare 14549 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
853 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 63066
  • Metrekare 1175 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
520 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 30769
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 37410
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
800 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 32252
  • Metrekare 13722 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
540 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 54569
  • Metrekare 18977 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 44359
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Nesne kodu 32160
  • Metrekare 1294 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 33319
  • Metrekare 4616 m²
  • Denize uzaklık 5 m

Bülten aboneliği