253 000 €
1150 €/m²
Property 64665 photo 1
Property 64665 photo 2
Property 64665 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 2
  • Denize mesafe: 12200 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Atina’da satılık Bina 220 metrekare. bina 2 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca şömine, ısıtma, bulunmaktadır.

-----------------------------------------

Atina’nın batı banliyölerinden Ilion bölgesinde, sakin bir konumda bulunan bu iki katlı bina, toplam 220 m² kapalı alan ve 290 m² arsa üzerine inşa edilmiştir. 1970 yapımıdır ve özellikle zemin katta yenileme gerektirir, ancak konut, ofis veya karma kullanım için mükemmel bir potansiyele sahiptir.

🔹 Yerleşim ve İç Mekan

Bina iki kattan oluşur ve geniş bir cepheye sahiptir, bu da bol doğal ışık sağlar.

Birinci katta:

  • Şömineli geniş oturma odası
  • Balkona çıkışı olan mutfak
  • Üç yatak odası
  • Ana banyo ve misafir WC’si

İç merdiven katları birbirine bağlar. Çatı katı (penthouse), teras veya ek yaşam alanı olarak düzenlenebilir.

🔹 Dış Özellikler

  • Özel otopark
  • Doğu cepheli balkonlar
  • Konut bölgesinde yer almakta, sessiz ve huzurlu bir çevre sunar.

🔹 Avantajlar

  • Geniş cephe, bol gün ışığı
  • Şömine ve iç merdiven
  • Konut veya ofis kullanımı için uygun
  • Yenileme sonrası yüksek yatırım potansiyeli

📍 Uzaklıklar:

  • Atina şehir merkezine 9 km
  • Eleftherios Venizelos Havalimanı’na 34 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 35235
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
360 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 40297
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
253 000 € 1150 €/m²
  • Nesne kodu 64665
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 12200 m
Satılık
350 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 31119
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 9600 m
Satılık
250 000 € 1470 €/m²
  • Nesne kodu 41130
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
360 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 33660
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
370 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 31831
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
325 000 € 1710 €/m²
  • Nesne kodu 34866
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 8600 m
Satılık
330 000 € 1294 €/m²
  • Nesne kodu 45492
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 48615
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 15000 m

Bülten aboneliği