Satılık - Arsa 864 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
200 000 €
231 €/m²
Property 49970 photo 1
Property 49970 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 864 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 691 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12546
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 31000 m
Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
230 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 57174
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
170 000 € 252 €/m²
  • Nesne kodu 51484
  • Metrekare 672 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
200 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 59215
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 578 €/m²
  • Nesne kodu 2784
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33151
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
240 000 € 200 000 €
  • Nesne kodu 3936
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
215 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 13938
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 3336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği