Satılık - Arsa 4800 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Korinolar
280 000 €
58 €/m²
Property 56380 photo 1
Property 56380 photo 2
Property 56380 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 4800 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 40014
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
270 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 40101
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41567
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
390 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42711
  • Metrekare 11111 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
380 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43615
  • Metrekare 9062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
281 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 48956
  • Metrekare 4151 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
350 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 49645
  • Metrekare 3900 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
260 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 49646
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
280 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49647
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği