250 000 €
60 €/m²
Property 64098 photo 1
Property 64098 photo 2
Property 64098 photo 3
Property 64098 photo 4
Property 64098 photo 5
Property 64098 photo 6
Property 64098 photo 7
Property 64098 photo 8
Property 64098 photo 9
Property 64098 photo 10
Property 64098 photo 11
Property 64098 photo 12
Property 64098 photo 13
Property 64098 photo 14
Property 64098 photo 15
Property 64098 photo 16
Property 64098 photo 17
Property 64098 photo 18
Property 64098 photo 19
Property 64098 photo 20
Property 64098 photo 21
Property 64098 photo 22

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 900 m

Açıklama

Satılık Arsa 4162 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 270 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 52138
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 56546
  • Metrekare 2569 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
250 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 35219
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
220 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 26193
  • Metrekare 4363 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
330 000 € 373 €/m²
  • Nesne kodu 62196
  • Metrekare 883 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
300 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50750
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
300 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 25131
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 29948
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği