Satılık - Arsa 15000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
300 000 € 255 000 €
17 €/m²
Property 29948 photo 1
Property 29948 photo 2
Property 29948 photo 3
Property 29948 photo 4
Property 29948 photo 5
Property 29948 photo 6
Property 29948 photo 7
Property 29948 photo 8
Property 29948 photo 9
Property 29948 photo 10
Property 29948 photo 11
Property 29948 photo 12
Property 29948 photo 13
Property 29948 photo 14
Property 29948 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 41 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 15000 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 373 €/m²
  • Nesne kodu 62196
  • Metrekare 883 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 26126
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
400 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 49499
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
420 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 37857
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
315 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 29539
  • Metrekare 7004 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
425 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 32444
  • Metrekare 6409 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
330 000 € 379 €/m²
  • Nesne kodu 21281
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
250 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30567
  • Metrekare 11017 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
425 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 6150
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
305 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 24096
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği