650 000 €
72 €/m²
Property 58074 photo 1
Property 58074 photo 2
Property 58074 photo 3
Property 58074 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 9000 metrekare Selanik çevresinde.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 59693
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
850 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 59690
  • Metrekare 8248 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
550 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 21609
  • Metrekare 14400 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
800 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 21982
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
700 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 62159
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
950 000 € 237 €/m²
  • Nesne kodu 62846
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
535 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 62508
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 58074
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
570 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 60725
  • Metrekare 22185 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
690 000 € 667 €/m²
  • Nesne kodu 57750
  • Metrekare 1033 m²
  • Denize uzaklık 60 m

Bülten aboneliği