460 000 €
220 €/m²
Property 62244 photo 1
Property 62244 photo 2
Property 62244 photo 3
Property 62244 photo 4
Property 62244 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2084 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
380 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 57026
  • Metrekare 11350 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
450 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 58014
  • Metrekare 6596 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
500 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 60961
  • Metrekare 3520 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
410 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 58448
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 16 m
Satılık
400 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 47487
  • Metrekare 7320 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
420 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 66086
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
550 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 21609
  • Metrekare 14400 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
500 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 42549
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
370 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30740
  • Metrekare 16313 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği