Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 3520 m² Selanik çevresinde
Yunanistan
Selanik
Selanik - Banliyöler
Thermi
Nea Raidestos
500 000 €
142 €/m²
Nesne kodu
60961
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
3520 m²
Bölge
Selanik çevresi
Location
Nea Raidestos (Kaplıca) | Selanik - Banliyöler (Selanik)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
10000 m
Havaalanına uzaklık:
8 km
Açıklama
Satılık Arsa 3520 metrekare Selanik çevresinde. Daire ruhsatlı 149 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
690 000 €
667 €/m²
Arsa 1033 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
57750
Metrekare
1033 m²
Denize uzaklık
60 m
Satılık
630 000 €
235 000 €
88 €/m²
Arsa 2670 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
36350
Metrekare
2670 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
650 000 €
24 €/m²
Arsa 26607 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
63301
Metrekare
26607 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
500 000 €
79 €/m²
Arsa 6300 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
42549
Metrekare
6300 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
535 000 €
178 €/m²
Arsa 3000 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
62508
Metrekare
3000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
450 000 €
529 €/m²
Arsa 850 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
63475
Metrekare
850 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
410 000 €
113 €/m²
Arsa 3600 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
58448
Metrekare
3600 m²
Denize uzaklık
16 m
Satılık
610 000 €
201 €/m²
Arsa 3025 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
57090
Metrekare
3025 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
550 000 €
130 €/m²
Arsa 4200 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
60089
Metrekare
4200 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
550 000 €
333 €/m²
Arsa 1650 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
65209
Metrekare
1650 m²
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar