Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 6596 m² Selanik çevresinde
Yunanistan
Selanik
Selanik - Banliyöler
Thermi
Makedonya Havaalanı Bölgesi
450 000 €
68 €/m²
Nesne kodu
58014
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
6596 m²
Bölge
Selanik çevresi
Location
Makedonya Havaalanı Bölgesi (Kaplıca) | Selanik - Banliyöler (Selanik)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
3000 m
En yakın şehire uzaklık:
2 km
Havaalanına uzaklık:
5 km
Açıklama
Satılık Arsa 6596 metrekare Selanik çevresinde. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
420 000 €
105 €/m²
Arsa 4000 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
41761
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
550 000 €
130 €/m²
Arsa 4200 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
60089
Metrekare
4200 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
610 000 €
201 €/m²
Arsa 3025 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
57090
Metrekare
3025 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
420 000 €
93 €/m²
Arsa 4500 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
66086
Metrekare
4500 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
450 000 €
529 €/m²
Arsa 850 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
63475
Metrekare
850 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
500 000 €
186 €/m²
Arsa 2688 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
63642
Metrekare
2688 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
500 000 €
52 €/m²
Arsa 9500 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
42501
Metrekare
9500 m²
Denize uzaklık
10000 m
Satılık
535 000 €
178 €/m²
Arsa 3000 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
62508
Metrekare
3000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
460 000 €
24 €/m²
Arsa 18500 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
34037
Metrekare
18500 m²
Denize uzaklık
6900 m
Satılık
620 000 €
289 €/m²
Arsa 2139 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
63231
Metrekare
2139 m²
Denize uzaklık
4500 m
Maria Athanasiadou
+30 2310 591 431
marathanasiadou@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar