550 000 €
333 €/m²
Property 65209 photo 1
Property 65209 photo 2
Property 65209 photo 3
Property 65209 photo 4
Property 65209 photo 5
Property 65209 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6

Açıklama

Satılık Arsa 1650 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 990 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 60089
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
450 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 58014
  • Metrekare 6596 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
800 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 21982
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
620 000 € 289 €/m²
  • Nesne kodu 63231
  • Metrekare 2139 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
450 000 € 303 €/m²
  • Nesne kodu 57091
  • Metrekare 1483 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 42549
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
800 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61026
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
460 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 34037
  • Metrekare 18500 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
700 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 62159
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
610 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 57090
  • Metrekare 3025 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği