160 000 €
39 €/m²
Property 19080 photo 1
Property 19080 photo 2
Property 19080 photo 3
Property 19080 photo 4
Property 19080 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5 m
  • Havaalanına uzaklık: 260 km

Açıklama

Satılık Arsa 4012 metrekare Thasoz’ta. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Toplam 4.012 m² büyüklüğünde, kesintisiz deniz manzarasına ve doğrudan denize erişime sahip sahil kenarında tarla satın almak için eşsiz bir fırsat. Prinos Körfezi limanına sadece 700 metre mesafede yer alması sayesinde kolay ulaşım imkânı sunmaktadır.

Arsa düzdür ve hâlihazırda iki ayrı bölüme ayrılmıştır. Bu durum, her bir arsa için bir karavan yerleştirilmesine izin veren mevcut imar düzenlemelerine göre iki karavanın yerleştirilmesi için idealdir.

Huzurlu bir sahil ortamında, doğa severler veya hızlı değerlendirme imkânı arayan yatırımcılar için mükemmel bir seçenektir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 58079
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
145 000 € 512 €/m²
  • Nesne kodu 65474
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
230 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 37374
  • Metrekare 20934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
200 000 €
  • Nesne kodu 3410
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
150 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 3860
  • Metrekare 2995 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 5812
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
200 000 € 487 €/m²
  • Nesne kodu 59543
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 50474
  • Metrekare 5770 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
175 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 3765
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 19080
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 5 m

Bülten aboneliği