Satılık - Arsa 11000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya
735 000 €
66 €/m²
Property 30343 photo 1
Property 30343 photo 2
Property 30343 photo 3
Property 30343 photo 4
Property 30343 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 11000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 38096
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
680 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 58882
  • Metrekare 143484 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
800 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 12083
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 5100 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46787
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 000 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 49157
  • Metrekare 29981 m²
  • Denize uzaklık 1240 m
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
750 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 38075
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
750 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59199
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 100 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 50051
  • Metrekare 12400 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
1 050 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44361
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m

Bülten aboneliği