Satılık - Ticari mülk 125 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Batı Nea Chalkidona
82 000 €
656 €/m²
Property 39690 photo 1
Property 39690 photo 2
Property 39690 photo 3
Property 39690 photo 4
Property 39690 photo 5
Property 39690 photo 6
Property 39690 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1982
  • Denize mesafe: 12000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 125 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 429 €/m²
  • Nesne kodu 30126
  • Metrekare 163 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
90 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 24226
  • Metrekare 217 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
120 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 45118
  • Metrekare 105 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
82 000 € 656 €/m²
  • Nesne kodu 39690
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 44001
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 2350 m
Satılık
75 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 25235
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
110 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 24749
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği