Satılık - Ticari mülk 70 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Kalithea Belediyesi
105 000 €
1500 €/m²
Property 44001 photo 1
Property 44001 photo 2
Property 44001 photo 3
Property 44001 photo 4
Property 44001 photo 5
Property 44001 photo 6
Property 44001 photo 7
Property 44001 photo 8
Property 44001 photo 9
Property 44001 photo 10

Ayrıntılar

  • Isıtma: diğer
  • Denize mesafe: 2350 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 70 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 317 €/m²
  • Nesne kodu 30402
  • Metrekare 409 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
150 000 € 1704 €/m²
  • Nesne kodu 63237
  • Metrekare 88 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
150 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 22389
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
127 000 € 2116 €/m²
  • Nesne kodu 56401
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
155 000 € 1987 €/m²
  • Nesne kodu 29235
  • Metrekare 78 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 35108
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 34849
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
120 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 45118
  • Metrekare 105 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği