99 000 €
1800 €/m²
Property 13014 photo 1
Property 13014 photo 2
Property 13014 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Yenileme yılı: 2008
  • Oda sayısı: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 55 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 24749
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 35108
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
82 000 € 656 €/m²
  • Nesne kodu 39690
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
100 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63238
  • Metrekare 50 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
135 000 € 931 €/m²
  • Nesne kodu 35509
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
120 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 45118
  • Metrekare 105 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
90 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 24226
  • Metrekare 217 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
82 000 € 2277 €/m²
  • Nesne kodu 38130
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği