Satılık - Ticari mülk 374 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Kalithea Belediyesi
200 000 €
535 €/m²
Property 31103 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1977
  • Denize mesafe: 3200 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 374 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
190 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 50203
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
280 000 € 2545 €/m²
  • Nesne kodu 10218
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
250 000 € 230 000 € 696 €/m²
  • Nesne kodu 38855
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
265 000 € 2650 €/m²
  • Nesne kodu 37217
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
295 000 € 1638 €/m²
  • Nesne kodu 14742
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
250 000 € 1879 €/m²
  • Nesne kodu 63353
  • Metrekare 133 m²
  • Denize uzaklık 135 m
Satılık
250 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 16373
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği