620 000 €
289 €/m²
Property 63231 photo 1
Property 63231 photo 2
Property 63231 photo 3
Property 63231 photo 4
Property 63231 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 2139 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
610 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 57090
  • Metrekare 3025 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
850 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 59690
  • Metrekare 8248 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 58074
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
800 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61026
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
700 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 62159
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
500 000 € 186 €/m²
  • Nesne kodu 63642
  • Metrekare 2688 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
500 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 42501
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
500 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 42549
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
500 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 60961
  • Metrekare 3520 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
800 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 21982
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği