800 000 €
100 €/m²
Property 21982 photo 1
Property 21982 photo 2
Property 21982 photo 3
Property 21982 photo 4
Property 21982 photo 5
Property 21982 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 450 km
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 49326
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 100 000 € 366 €/m²
  • Nesne kodu 2707
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
850 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 56773
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 100 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 13510
  • Metrekare 11600 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
650 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 44068
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 58074
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
690 000 € 667 €/m²
  • Nesne kodu 57750
  • Metrekare 1033 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
870 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 63660
  • Metrekare 4748 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
850 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 37392
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği