850 000 €
103 €/m²
Property 59690 photo 1
Property 59690 photo 2
Property 59690 photo 3
Property 59690 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 8248 metrekare Selanik çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22203
  • Metrekare 2474 m²
  • Denize uzaklık 177 m
Satılık
1 200 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31700
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 200 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 63661
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
870 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 63660
  • Metrekare 4748 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
850 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 59690
  • Metrekare 8248 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
850 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 37392
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
850 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 49326
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
800 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61026
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 000 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 58868
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
690 000 € 667 €/m²
  • Nesne kodu 57750
  • Metrekare 1033 m²
  • Denize uzaklık 60 m

Bülten aboneliği