800 000 €
88 €/m²
Property 61026 photo 1
Property 61026 photo 2
Property 61026 photo 3
Property 61026 photo 4
Property 61026 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 9000 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 295 €/m²
  • Nesne kodu 46699
  • Metrekare 3380 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
1 000 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 58868
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
850 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 37392
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 58074
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
800 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61026
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
850 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 56773
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 100 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 13510
  • Metrekare 11600 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 100 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 62129
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 050 000 € 477 €/m²
  • Nesne kodu 52922
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
650 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 63301
  • Metrekare 26607 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği