700 000 €
51 €/m²
Property 62159 photo 1
Property 62159 photo 2
Property 62159 photo 3
Property 62159 photo 4
Property 62159 photo 5
Property 62159 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 13500 metrekare Selanik çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 62159
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
870 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 63660
  • Metrekare 4748 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
850 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 56773
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
950 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 59693
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
850 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 59690
  • Metrekare 8248 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 58074
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
650 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 63301
  • Metrekare 26607 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
570 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 60725
  • Metrekare 22185 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
620 000 € 289 €/m²
  • Nesne kodu 63231
  • Metrekare 2139 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği