430 000 €
1699 €/m²
Property 56671 photo 1
Property 56671 photo 2
Property 56671 photo 3
Property 56671 photo 4
Property 56671 photo 5
Property 56671 photo 6
Property 56671 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Açıklama

Satılık Arsa 253 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 202 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 51473
  • Metrekare 15165 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43298
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 416 m
Satılık
490 000 € 168 €/m²
  • Nesne kodu 37747
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8700 m
Satılık
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 36755
  • Metrekare 5889 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
512 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 25604
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 50674
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
477 500 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 32758
  • Metrekare 955 m²
  • Denize uzaklık 70 m

Bülten aboneliği