Satılık - Bina 300 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Çalandri
1 050 000 €
3500 €/m²
Property 54731 photo 1
Property 54731 photo 2
Property 54731 photo 3
Property 54731 photo 4
Property 54731 photo 5
Property 54731 photo 6
Property 54731 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1972
  • Yenileme yılı: 2009
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 17500 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Hizmetler

  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık Bina 300 metrekare. bina 2 kattan oluşmaktadır. zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
985 000 € 1970 €/m²
  • Nesne kodu 58168
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 10
Satılık
890 000 € 1207 €/m²
  • Nesne kodu 20539
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Nesne kodu 62391
  • Metrekare 645 m²
  • Denize uzaklık 8498 m
Satılık
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Nesne kodu 44026
  • Metrekare 680 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Nesne kodu 33630
  • Metrekare 372 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 38779
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Nesne kodu 39124
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 10500 m
Satılık
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 59531
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 34841
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 61606
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği