850 000 €
1700 €/m²
Property 61606 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1930
  • Yenileme yılı: 2023
  • Isıtma: doğalgaz
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 500 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca bahçe, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 871 €/m²
  • Nesne kodu 35801
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
800 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 33981
  • Metrekare 692 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 53238
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
890 000 € 1207 €/m²
  • Nesne kodu 20539
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
1 200 000 € 1883 €/m²
  • Nesne kodu 33765
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
850 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 36233
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
960 000 € 1399 €/m²
  • Nesne kodu 60875
  • Metrekare 686 m²
  • Denize uzaklık 560 m
Satılık
695 000 € 4064 €/m²
  • Nesne kodu 33171
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Nesne kodu 11618
  • Metrekare 337 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği