985 000 €
1970 €/m²
Property 58168 photo 1
Property 58168 photo 2
Property 58168 photo 3
Property 58168 photo 4
Property 58168 photo 5
Property 58168 photo 6
Property 58168 photo 7
Property 58168 photo 8
Property 58168 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 10
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 10
  • WCs: 7
  • Denize mesafe: 4700 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Depo
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Atina’da satılık Bina 500 metrekare. bina 4 kattan oluşmaktadır. 1. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. 3. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. 4. kat bir yatak odası, bir banyo mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 34841
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
985 000 € 1970 €/m²
  • Nesne kodu 58168
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 10
Satılık
850 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 36233
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
890 000 € 1207 €/m²
  • Nesne kodu 20539
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
1 300 000 € 3975 €/m²
  • Nesne kodu 19660
  • Metrekare 327 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 58534
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 460 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 37499
  • Metrekare 1460 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 42693
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 24415
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 1600 m

Bülten aboneliği