10 nesneleri 1 sayfa

Satılık
267 000 € 2495 €/m²
  • Nesne kodu 49035
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 1221 €/m²
  • Nesne kodu 56895
  • Metrekare 131 m²
  • Denize uzaklık 136 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
190 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 61231
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
156 000 € 1950 €/m²
  • Nesne kodu 61395
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 100 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 62078
  • Metrekare 1040 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
450 000 € 449 €/m²
  • Nesne kodu 62407
  • Metrekare 1002 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
195 000 € 2407 €/m²
  • Nesne kodu 64874
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 3818 €/m²
  • Nesne kodu 64933
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
470 000 € 3481 €/m²
  • Nesne kodu 64934
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 3

Ierapetra’da Emlak – Merkez

Ierapetra’nın kalbinde, Yunanistan’ın en güneşli şehirlerinden birinde emlak fırsatlarını keşfedin. Ierapetra Merkez; geleneksel bir çekiciliği, modern olanakları ve plajlara, mağazalara ve hizmetlere kolay erişimi bir araya getirir – bu da burayı daimi yaşam için, tatil amaçlı bir daire için veya yatırım amaçlı bir mülk için ideal bir konum haline getirir.

Ierapetra Merkez’de Neden Emlak Satın Almalısınız?

Ierapetra, Girit’in güney kıyısında yer alır ve ılıman iklimi, uzun yaz sezonu ve sakin yaşam tarzıyla bilinir. Şehir merkezinde emlak satın almak demektir ki:

  • Denize, sahil yürüyüş yoluna ve düzenlenmiş plajlara yürüme mesafesi
  • Süpermarketlere, yerel pazarlara, eczanelere ve bankalara yakınlık
  • Kafeler, tavernalar ve mağazalar kapınızdan sadece birkaç adım ötede
  • Okullar, sağlık hizmetleri ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim
  • Hem uzun dönemli hem de tatil kiralamaları için güçlü kiralama potansiyeli

Ierapetra – Merkez’de Emlak Türleri

Ierapetra’nın merkez bölgesi, her bütçeye uygun geniş bir emlak seçeneği sunar:

  • Daireler: Modern daireler ve yenilenmiş apartman daireleri; çiftler, aileler ve yatırımcılar için idealdir.
  • Geleneksel evler: Dar sokaklarda, çoğu zaman avlulu veya çatı teraslı, karakterli evler.
  • Penthouselar (çatı katları): Balkonlu veya deniz manzaralı üst kat daireler.
  • Ticari mülkler: Merkezi konumlarda yer alan dükkânlar, ofisler ve karma kullanımlı binalar.

Ierapetra Merkez’de Yaşamak