375 000 €
30 €/m²
Property 29075 photo 1
Property 29075 photo 2
Property 29075 photo 3
Property 29075 photo 4
Property 29075 photo 5
Property 29075 photo 6
Property 29075 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 12500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
390 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36021
  • Metrekare 18865 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
340 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 37045
  • Metrekare 1540 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
450 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 62153
  • Metrekare 4021 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 44016
  • Metrekare 19280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
320 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63110
  • Metrekare 4653 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
426 500 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36778
  • Metrekare 12588 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
375 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 29075
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
525 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34771
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
450 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 38248
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği