400 000 €
51 €/m²
Property 3925 photo 1
Property 3925 photo 2
Property 3925 photo 3
Property 3925 photo 4
Property 3925 photo 5
Property 3925 photo 6
Property 3925 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 7800 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Satılık, Korfu'nun en güneyinde bulunan toplam 7800 metrekarelik bir arsa.

Arsa 2 bölümden oluşmaktadır: 3469 metrekare inşa edilemez ve 4337 metrekare inşa edilebilir.

Daha küçük kısım deniz hattını sınırlarken, diğer inşa edilebilir kısım ona bağlıdır.

Yakınlarda adanın ikinci küçük limanı olan Lefkimmi'nin bir limanı var.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 34641
  • Metrekare 7836 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 45420
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
420 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 37857
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
330 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 43299
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
330 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 60122
  • Metrekare 2776 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
480 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51293
  • Metrekare 48000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 52138
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 379 €/m²
  • Nesne kodu 21281
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
350 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 64097
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği