70 000 €
59 €/m²
Property 61605 photo 1
Property 61605 photo 2
Property 61605 photo 3
Property 61605 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 12000 m
  • Havaalanına uzaklık: 90 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1180 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 708 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 32856
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
80 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 62225
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
75 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 39884
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 28795
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
65 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 60663
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
65 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 53300
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 25701
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
60 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 58933
  • Metrekare 1393 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 38717
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
90 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 41081
  • Metrekare 838 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği