180 000 €
2250 €/m²
Property 57337 photo 1
Property 57337 photo 2
Property 57337 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 80 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 3235 €/m²
  • Nesne kodu 63743
  • Metrekare 68 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Önerilen Satılık
200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 65440
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
208 000 € 1518 €/m²
  • Nesne kodu 64569
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
165 000 € 1650 €/m²
  • Nesne kodu 35190
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
213 000 € 865 €/m²
  • Nesne kodu 61101
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
197 000 € 4925 €/m²
  • Nesne kodu 8526
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
160 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 20029
  • Metrekare 48 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
180 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 57337
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 3378 €/m²
  • Nesne kodu 64649
  • Metrekare 74 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği