235 000 €
1146 €/m²
Property 50990 photo 1
Property 50990 photo 2
Property 50990 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 205 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 65440
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
208 000 € 1518 €/m²
  • Nesne kodu 64569
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
235 000 € 1146 €/m²
  • Nesne kodu 50990
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
250 000 € 3378 €/m²
  • Nesne kodu 64649
  • Metrekare 74 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
220 000 € 3235 €/m²
  • Nesne kodu 63743
  • Metrekare 68 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
320 000 € 3902 €/m²
  • Nesne kodu 43198
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
338 000 € 744 €/m²
  • Nesne kodu 59547
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Önerilen Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 59736
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği