750 000 €
1271 €/m²
Property 38100 photo 1
Property 38100 photo 2
Property 38100 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 590 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 37149
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
980 000 € 1093 €/m²
  • Nesne kodu 60917
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
920 000 € 1869 €/m²
  • Nesne kodu 49129
  • Metrekare 492 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 59531
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Nesne kodu 62391
  • Metrekare 645 m²
  • Denize uzaklık 8498 m
Satılık
960 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 43362
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 9
Satılık
700 000 € 979 €/m²
  • Nesne kodu 39752
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
950 000 € 3006 €/m²
  • Nesne kodu 56358
  • Metrekare 316 m²
  • Rooms 5
Satılık
890 000 € 1207 €/m²
  • Nesne kodu 20539
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği