680 000 €
1308 €/m²
Property 23146 photo 1
Property 23146 photo 2
Property 23146 photo 3
Property 23146 photo 4
Property 23146 photo 5

Ayrıntılar

  • Isıtma: doğalgaz
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 520 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, tente, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 3006 €/m²
  • Nesne kodu 56358
  • Metrekare 316 m²
  • Rooms 5
Satılık
750 000 € 1271 €/m²
  • Nesne kodu 38100
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 61606
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 34841
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
595 000 € 1116 €/m²
  • Nesne kodu 42510
  • Metrekare 533 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
920 000 € 1869 €/m²
  • Nesne kodu 49129
  • Metrekare 492 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
960 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 43362
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 9
Satılık
680 000 € 1283 €/m²
  • Nesne kodu 58993
  • Metrekare 530 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
850 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 57672
  • Metrekare 277 m²
  • Rooms 9
Satılık
605 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 63297
  • Metrekare 509 m²
  • Rooms 15

Bülten aboneliği