460 000 €
2044 €/m²
Property 57037 photo 1
Property 57037 photo 2
Property 57037 photo 3

Ayrıntılar

  • Karlılık: 3,91%
  • Yapım Yılı: 1991
  • Isıtma: elektrikli
  • Denize mesafe: 16000 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 225 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 57323
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
625 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 21046
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
580 000 € 2320 €/m²
  • Nesne kodu 56631
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
480 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 21398
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
400 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 45312
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
665 000 € 1055 €/m²
  • Nesne kodu 3320
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
420 000 € 5675 €/m²
  • Nesne kodu 57549
  • Metrekare 74 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
617 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 51807
  • Metrekare 391 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği