300 000 €
71 €/m²
Property 59573 photo 1
Property 59573 photo 2
Property 59573 photo 3
Property 59573 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 4182 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 350 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 32541
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
280 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 31686
  • Metrekare 6400 m²
  • Denize uzaklık 12500 m
Satılık
340 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 49633
  • Metrekare 1612 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
375 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 50818
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
350 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 30715
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
300 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 60736
  • Metrekare 11258 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
420 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 62209
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
300 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 59573
  • Metrekare 4182 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
420 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 62509
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
370 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30740
  • Metrekare 16313 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği