375 000 €
500 €/m²
Property 50818 photo 1
Property 50818 photo 2
Property 50818 photo 3
Property 50818 photo 4
Property 50818 photo 5
Property 50818 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 750 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 300 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
410 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 58448
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 16 m
Satılık
450 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 58014
  • Metrekare 6596 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
535 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 62508
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
420 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 62209
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
400 000 € 235 €/m²
  • Nesne kodu 57971
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
500 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 42549
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
330 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 36569
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
320 000 € 177 €/m²
  • Nesne kodu 36149
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
500 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 42501
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği