Satılık - Arsa 1612 m² Selanik çevresinde

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Thermi
340 000 €
210 €/m²
Property 49633 photo 1
Property 49633 photo 2
Property 49633 photo 3
Property 49633 photo 4
Property 49633 photo 5
Property 49633 photo 6
Property 49633 photo 7
Property 49633 photo 8
Property 49633 photo 9
Property 49633 photo 10
Property 49633 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 1612 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 640 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 41761
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
495 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 56988
  • Metrekare 1321 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
280 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 31686
  • Metrekare 6400 m²
  • Denize uzaklık 12500 m
Satılık
460 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 62244
  • Metrekare 2084 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
320 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 53251
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
320 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 14063
  • Metrekare 6600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
290 000 €
  • Nesne kodu 2451
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
450 000 € 303 €/m²
  • Nesne kodu 57091
  • Metrekare 1483 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
350 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 34661
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
320 000 € 177 €/m²
  • Nesne kodu 36149
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 11000 m

Bülten aboneliği